تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۶:۳۴ ب.ظ
فاقددیدگاه 1,140 بازدید

خدمات تلفن گویا برای داوطلبان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

خدمات تلفن گویا برای داوطلبان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزادReviewed by Phduni_aqu on May 10Rating: 4.5

خدمات تلفن گویا برای داوطلبان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

داوطلبان دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد می توانند کد رهگیری و شماره پرونده خود را از تلفن گویا دریافت کنند.

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون که می بایست اطلاعات مقالات و تولیدات علمی خود را برای این معاونت از طریق سایت www.azmoon.org ارسال کنند، در صورتیکه کد رهگیری یا شماره پرونده خود را در اختیار ندارند، می توانند با برقرای تماس با شماره ۴۷۴۳ و انتخاب گزینه ۵ کد رهگیری و شماره پرونده خود را از سیستم بطور خودکار دریافت کنند.

وی در ادامه افزود: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون می بایست عناوین تولیدات علمی خود را منطبق با فرم موجود در سایت تکمیل کنند لذا نیازی به ارسال کل متن مقاله نیست.

علوی فاضل درخصوص پاسخگویی به داوطلبان خاطرنشان کرد: هدف ما ایجاد شرایطی است که داوطلبان بتوانند بدون مراجعه یا اتلاف وقت به مطالبات و خواسته های خود برسند.

معاون سنجش و پذیرش افزود: تقویت روابط عمومی مجازی می تواند تا حد زیادی سطح و سرعت دسترسی را افزایش داده و این امر به رضایت داوطلبان منجر خواهد شد.

وی در پایان گفت: ما در پی آن هستیم که در آینده کلیه اعلام نتایج داوطلبان را براساس سیستم پاسخگویی تلفن گویا ایجاد کرده تا در صورتیکه داوطلبی امکان دسترسی به اینترنت نداشته باشد بتواند از طریق تلفن از نتایج خود مطلع شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.