کلاس آموزش مقاله نویسی، پرسش و پاسخ مقاله نویسی

مقاله نویسی

 کلاس آموزش مقاله نویسی، پرسش و پاسخ مقاله نویسی

مشاوره مقاله نویسی ISI

بسیاری از دانشجویان در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در تکاپوی نگارش و چاپ مقالات خود در مجلات معتبر علمی ISI و یا علمی پژوهشی هستند. نظر به اهمیت داشتن مقاله در قبولی در مصاحبه آزمون دکتری  پرتال تحصیلات تکمیلی اقدام به پاسخگویی در زمینه مقالات علمی و مقاله نویسی می نماید. همچنین پرتال حاضر جایگزین سایت ISIportal.org (سایت پشتیبان پکیج مقاله نویسی ISI مولف: عبداله زاده، ۱۳۹۲) بوده و مشاوره های لازم در خصوص مقاله نویسی ارایه می دهد.

 

سوالات مربوط به مقاله نویسی را در تاپیک حاضر قسمت دیدگاه ها وارد نمایید. پاسخ شما در ذیل هر سوال مطرح می گردد.

جدید: راه اندازی کانال تلگرامی مقاله نویسی به آدرس https://t.me/maghaleISI

ادیت مقالات انگلیسی:

خدمات ادیت مقالات انگلیسی را در این لینک دنبال کنید.

 جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت بر روی عضویت کلیک و پس از عضویت بر روی لینک ارسال شده به ایمیلتان کلیک نموده تا ثبت نام در خبرنامه تکمیل شود.® دانلودهای ویژه پکیج آموزش مقاله نویسی و شرکت کنندگان در کارگاه مقاله نویسی:

JCR-2016 دسترسی به ایمپکت فاکتور دوازده هزار مجله ای اس ای در سال ۲۰۱۶ (جدیدترین JCR)

 

√ دسترسی به IF یازده هزار و هفصد مجله آی اس آی در سال ۲۰۱۵ ( فایل JCR )

 

√ دسترسی به IF یازده هزار مجله آی اس ای ۲۰۱۴ (ازاد)

 

دسترسی به IF هشت هزار مجله ISI  ۲۰۱۳ (آزاد)

 

√   آموزش  ساینس   دایرکت   (ازاد  برای عموم)

 

√  آموزش  نرم  افزار  اندنوت   (EndNote)

 

√  نکات کاربردی در نگارش  بحث  مقاله

 

نمونه مقاله ISI و علمی-پژوهشی

 

عبارت های مفید در نامه نگاری

 

نمونه چک لیست داوران ISI

 

Instructions for authors

 

نمونه Cover letter

 

√ لینک های مفید (لینک مجلات ای اس ای رشته های حقوق، روانشناسی و علوم اجتماعی آذر ماه ۹۴ به روز شد، لینک دانلود نرم افزار وایت اسموک ارسالی از جناب آقای رحمانی خواه اضافه شد. ویرایش اردیبهشت ۹۵، ویرایش سوم مرداد ۹۵).

 

√ روش ارسال مقاله (سابمیت)

 

 

جهت دانلود نرم افزار اندنوت به لینک زیر مراجعه فرمایید:

دانلود نرم افزار اندنوت

 

جدید: (به روز رسانی شد)

√ روش دانلود رایگان مقاله ISI (از سایت های ساینس دایرکت و …) “فایل به روز رسانی شد”

مدرس کارگاه مقاله نویسی ISI: اسماعیل عبداله زاده

در صورتی که تمایل دارید برای دوره های آتی کارگاه مقاله نویسی به شما اطلاع رسانی شود در سایت در ذیل هر کدام نوشته ها کامنت بگذارید و یا مشخصات خود را به شماره ۰۰۷ ۸۴ ۸۱ ۰۹۱۷ پیامک کنید.

دوره دو استاد (پیشرفته)

دانلود جزوه زمان ها (دوره دو استاد)


کلاس آموزشی پایان نامه نویسی

دانلود کلاس پایان نامه نویسی دکتر اسماعیل عبدالله زاده (ویژه شرکت کنندگان در کلاس)

مدرس کارگاه پایان نامه نویسی: دکتر عبداله زاده

 


ورکشاپ مصاحبه دکتـری

کلاس مصاحبه دکتـری (ویژه شرکت کنندگان در کلاس مصاحبه)

مدرس کارگاه مصاحبه دکـتری: دکتر عبداله زاده


 

√ نوشته های مرتبط: زیبایی کار علمی بیشتر است یا نوشتن مقاله ISI …


 

جدید: راه اندازی بخش به اشتراک گذاری سایت های مفید: http://phdun.ir/?p=10037


 

شماره تماس جهت هماهنگی برگزاری کلاس های مقاله نویسی، پایان نامه نویسی و مصاحبه دکتری:

۰۰۷ ۸۴ ۸۱ ۰۹۱۷

موسسات پژوهشی خصوصی و دولتی، دانشگاه ها و انجمن های علمی جهت برگزاری کارگاه های علمی می توانند با شماره فوق  تماس حاصل فرمایند.


لینک مقالات چاپ شده اخیر دکتر اسماعیل عبداله زاده در ساینس دایرکت (انتشارات الزویر):

 

مجله LWT – Food Science and Technology: با ایمپکت فاکتور ۲٫۴

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0023643816303528

 

مجله Microbial Pathogenesis: با ضریب تاثیر  ۱٫۸

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0882401016301632

 

مجله Food Control: با IF= 3.4

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0956713516305588

جدید: راه اندازی کانال مقاله نویسی در تلگرام به آدرس https://t.me/maghaleISI

در صورتی که تمایل دارید برای دوره های آتی کارگاه مقاله نویسی به شما اطلاع رسانی شود در سایت در ذیل هر کدام نوشته ها کامنت بگذارید و یا مشخصات خود را به شماره ۰۰۷ ۸۴ ۸۱ ۰۹۱۷ پیامک کنید.

۸۹ دیدگاه

 1. سمیه امیری گفت:

  باسلام لطفا پس ورد آموزش پایان نامه نویسی را برای بنده ارسال فرمایید

  • phduni_aqu گفت:

   باسلام، پسوردهای کلاس مقاله نویسی و پایان نامه نویسی یکسان نبوده و در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته است.

 2. امسر گفت:

  سلام و عرض ارادت فراوان
  در صورت امکان پسورد فایل ها را ارائه دهید
  بابت پاسخگویی پیشاپیش سپاس

 3. رضازاده گفت:

  با سلام و احترام
  استاد عزیز: سوالی در رابطه با رفرنس ها داشتم اینجانب رشته تحصیلی ام کارشناس ارشد جامعه شناسی می باشد و در حال حاضر مشغول نوشتن مقاله برای ای اس ای هستم تئوری هایی که استفاده کرده ام در قسمت رفرنس که اسم تئوری پرداز را نوشتم رفرنس را به ترجمه شده داده ام رفرنس اصل کتاب را ننوشتم ایرادی بر ان وارد است؟

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   بهترین روش رفرنس دهی اشاره و ارجاع به همان رفرنسی است که برای نخستین بار آن تئوری یا مطلب را بیان کرده است.

 4. محسن گفت:

  با سلام خدمت اقای دکتر.سوالی داشتم در رابطه با اینکه مقاله بنده اکسپت شده و خواستم بدونم که این مجله جزء مجلات جعلی به شما می اید یا خیر . سپاس
  Journal of industrial engineering research
  http://www.iwnest.com/JIER/
  ISSN:2077-4559

 5. imamali گفت:

  با سلام پاسخ سوال کارگاه ارسال می شود.
  پاسخ)
  جهت پی بردن به اینکه یک مجله آی اس آی است و یا خیر در لینک زیر جستجو نمایید (بر اساس دو روش جستجوی نام و یا ISSN): http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl
  در صورتی که نام مجله با جستجوی بالا در سایت تامسون رویتر وجود داشت آن مجله آی اس آی است.در صورتی که مجله مورد جستجو در این سایت وجود داشته باشد مشخصات آن نمایش داده خواهد شد (مجله دارای اعتبار است). و در غیر این صورت پیغام ***** No matches found for the query. ***** نمایش داداه خواهد شد(مجله اعتبار ندارد).
  که نتیجه بررسی :
  Thomson Reuters Master Journal List – JOURNAL SEARCH
  ***** No matches found for the query. *****
  بود.پس وجود دارد.

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ imamali
   با سلام توضیحات شما در خصوص چک کردن ایندکس ای اس ای مجلات صحیح می باشد اما احتیاط کنید و بهتر است نگویم هر مجله ای که در تامسون رویتر وجود ندارد فاقد اعتبار است. ممکن است نشریه ای تازه کار باشد و نمی توان آن را بی اعتبار دانست بلکه صرفا می توانیم بگویم مجله ای اس ای نیست. همانطور که سابقا بیان شد معیار اعتبار مجلات موارد دیگریست که مشروح ان در کارگاه مورد بررسی قرار گرفت. در خصوص نشریه Cell بایستی بگویم مجله ای اس ای است احتمالا در لینک بالا فراموش کرده اید از کادر دوم (کادر زیر search type) گزینه full journal title را انتخاب کنید نتیجه در صفحه دوم نمایش داده خواهد شد. همچنین می توانید از طریق ISSN مجله این کار را تکرار کنید به طوریکه در همان لینکی که شما زحمت ارسال ان را کشیده اید کد:۸۶۷۴-۰۰۹۲ وارد نمودده و از کادر دوم ISSN را انتخاب و جستجو فرمایید. البته در کامنت بعدی شما لیست جستجوی که انجام داده اید به دست بنده رسید که به وضوح می توانید نام نشریه cell را در لیست مشاهده کنید (فکر کنم چهاردهمین نشریه باشد) که نشان می دهد مسیر را صحیح طی نموده اید- تبریک (کامنت حضرتعالی در مورد لیست ارسالی نشریات به دلیل طولانی بودن در سایت قرار نگرفت اما به دست بنده رسید).
   با احترام-عبداله زاده

 6. imamali گفت:

  سلام امروز از کارگاه مقاله نویسی شما استفاده نمودم.ضمن تقدیر ،ازوجدان کاری و مسئولیت شناسی شما تشکر نموده برایتان بهترین ها را آرزو می نمایم.
  اراتمند عرب عامری

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: عرب عامری
   با عرض سلام و ادب
   ممنون از لطفتان، بنده نیز متقابلا از دانش خوب دوستان استفاده نمودم با احترام – عبداله زاده

 7. میترا ذوالفقاری گفت:

  باسلام – من خیلی خوشحالم که با آقای عبداله زاده و این سایت آشنا شدم – من دانشجوی ترم اول دکترا هستم – تا حالا جایی زیاد مقاله نداده ام – خیلی دوست دارم کار کنم و بتوانم چه کارهایی انجام دهم – و می خواهم در کلاسهای شما شرکت نمایم – همیشه آرزو می کنم یک روز یک مقاله اقلا علمی – پژوهشی داشته باشم. ممنون

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام، اولین گام برای یادگیری مقاله نویسی و شاید مهمترین گام مطالعه مقالات تخصصی رشته خودتان است. نوشتن یک مقاله علمی از هر نوع آن (علمی -پژوهشی یا ای اس ای) بهتر است به عنوان هدف ثانویه قرار گیرد و هدف اصلی اجرای یک کار تحقیقاتی مفید باشد. انشاالله که بتوانید در حاشیه تحقیقات مقالات مناسبی نیز ارایه نمایید.
   با احترام
   عبداله زاده

 8. محسن گفت:

  با عرض سلام و احترام. بنده چندین سوال از حضرتعالی دارم. اول: در خصوص اینکه توضیحی در مورد چاپ کردن مقاله در مجلات خارجی(رایگان)، که به چه صورت میتوان با بررسی رفرنس های مقاله خودمان، میتوان پی برد که این مجله رایگان است؟ دوم: بنده یک عنوان برای مقاله ای اس ای خود انتخاب کرده ام ودر واقع میخواهم چک کنم که در سطح بین الملل کار شده است یا خیر… همین که کلید واژه های مهم رو در قسمت سرچ سایت تامسون رویترز یا الزویر عنوان میکنم، اِن تا مقاله در این خصوص با محتوای غیر مرتبط عنوان میکند…در واقع که نمیتوان تمامی مقالات رو بررسی کرد…[ بی زحمت راه حلی در این خصوص در رابطه با چک کردن دقیق موضوع و خاطر جم بودن در این رابطه، راه حلی بفرمائید ] سوم: مقالات علمی کنفرانسی از امتیاز بیشتری برخوردار است یا مقالات علمی پژوهشی …؟ چهارم: یک مقاله ای اس ای را میتوان بعد از چاپ در یه ژرنال خارجی، در یکی مقاله علمی کنفرانسی یا علمی پژوهشی دیگر هم مطرح کرد…؟ در این خصوص همانند مقالات دیگر توسط داوران مورد بررسی قرار میگرد و اینکه به مشکل نمیخورد…؟
  با سپاس فراوان

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ به سوال: محسن
   با سلام
   مجلات ای اس ای برخی پولی و برخی رایگان هستند به هیچ وجه توصیه به چاپ مقاله در مجلات پولی نمی کنیم. مجلات میزان مبلغی که باید پرداخت نمود یا رایگان بودن آن بر روی سایتشان منعکس می کنند. در خصوص انتخاب موضوع باید قبل از هرگونه انتخاب موضوعی ابتدا مقالات ای اس ای مطالعه شوند چرا که غالب موضوعاتی که بدون مطالعه به ذهن می رسند تکراری هستند. جستجو در سایت الزویر صحیح نیست یا تامسون. موتورهای جستجوی دیگری برای این منظور وجود دارد مثلا انتشارات الزویر بر روی سایت ساینس دایرکت منعکس می شود. پیش از انتخاب موضوع لطفا کلید واژه های خود را در موتورهای جستجوی قوی تر نظیر گوگل اسکولار امتحان کنید و ابتدا مقالات دسته review را مطالعه بفرمایید. به همان شیوه که در کارگاه مقاله نویسی اشاره شد. در خصوص سوال سوم: مقالات علمی پژوهشی نمره بسیار بالاتری از مقالات کنفرانسی دارند. سوال چهارم: معمولا اینکار را انجام می دهند اما بایستی عینا یک مقاله را ترجمه ننمود چرا که چاپ یک مقاله در دو محل از نظر قوانین چاپ مقالات مشکل دارد. بهتر است بخش جزیی از کار را در مقالات کنفرانسی و بخش کامل تر ان را در مقالات ای اس ای ارایه نمود.
   با احترام
   عبداله زاده

 9. سعید گفت:

  سلام آقای دکتر با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی .
  رمز فایل ها رو میزنم اشتباه هستش و نمیتونم باز کنم میشه راهنمایی بفرمایید .

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام و تشکر از ابراز لطفتان
   زبان صفحه کی بورد خود را تغییر دهید. همچنین ممکن است حروف بزرگ سیستم شما روشن باشد. فایلها بارها چک شده اند. در صورت عدم موفقیت لطفا ایمیل بزنید تا راهنمایی کنم.
   با احترام
   عبداله زاده

 10. نظیری گفت:

  با سلام
  ممکنه درباره Citefactor توضیح بفرمایید؟
  آیا این سایت با اعتبار مجلات در ارتباط است؟
  من مجلاتی رو دیدم که Impact factor بالا داشتند اما ISI نبودند. آیا این مجلات معتبر هستند؟
  با سلام
  این سایت رو نمیشناسم
  تنها معیار برای اعتبار مجلات سایت تامسون رویترز است و به دوستان توصیه می شود این سایت را معیار قرار دهند جهت اطلاع از ایمپکت مجلات نیز فهرست JCR اطلاع دقیقی از این موضوع می دهد.
  با احترام
  عبداله زاده

 11. سمیراامینی فرد گفت:

  با سلام و احترام استاد عبدالله زاده بزرگوار
  من در کلاس مقاله نویسی شما سال گذشته شرکت کردم و برای دانلود مطالبی که در اینجا قرار داده اید رمز را فراموش کرد.
  کلاس در روز جمعه ۱۴ آذر ۹۳ برگزار شد و خیلی برای من مفیدبود. ممنون می شم رمز را بایم ارسال کنید.
  با سپاس فراوان

 12. REZA گفت:

  Ijrls.com ( وبسایت جعلی )
  و http://pharmascope.org/ijrls/ (وبسایت اصلی)
  International Journal of Review in Life Sciences (IJRLS) می باشد.

  با کلیک بر روی لینک های زیر به سادگی می بینید که http://ijrls.com/ وبسایت جعلی می باشد و در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است و مجموعه مجلات https://pharmascope.org/ وبسایتشان در سال ۲۰۰۸ ساخته و ثبت گردیده اند و سایت اصلی مجله International Journal of Review in Life Sciences (IJRLS) که یکی از چند مجله زیر مجموعه https://pharmascope.org/ می باشد http://pharmascope.org/ijrls/ است .
  لینک whois مجله قلابی http://ijrls.com/
  http://www.whoismind.com/whois/ijrls.com.html

  لینک whois مجله اصلی https://pharmascope.org/ijrls/
  http://www.whoismind.com/whois/pharmascope.org.html

  همچنین دلیل قاطع دیگر که می توان تشخیص داد http://ijrls.com/ قلابی است آن است که مجله International Journal of Review in Life Sciences (IJRLS) چندین نمایه دیگر مانند نمایه مهم کیمیکال ابسترکت را دارد و از سایت کیمیکال ابسترکت به وبسایت اصلی مجله لینک https://pharmascope.org/ijrls/ داده شده است.

  همچنین دلیل قاطع دیگر که می توان تشخیص داد http://ijrls.com/ قلابی است آن است که JK WELFARE & PHARMASCOPE FOUNDATION چندین مجله مهم دیگر نیز دارد که دارای ایندکس های مهم مانند CABI و Chemical Abstract می باشند و کاملا مشخص است که وبسایت http://ijrls.com/ جعلی می باشد. و وبسایت اصلی تمام این مجلات https://pharmascope.org/ می باشد . که از پروتکل امنیتی https نیز برخوردار می باشد.

 13. مرضیه ابراهیمی گفت:

  با سلام و خسته نباشید اقای دکتر
  میخواستم نظرتونو در مورد ژورنال journal of applied linguisitc and language research بدونم ؟ ایا ژورنال معتبری هست http://www.jallr.ir برای نمره مقاله پایان نامه ارزش دارد؟

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: خانم ابراهیمی
   با سلام
   مجله تخصصی خوبی به نظر می رسه اما به نظر میرسه ای اس ای نیست. ممکنه تنها نمره علمی پژوهشی به شما بدهند که اون هم برای نمره پایان نامه کفایت می کنه.

 14. غلام رضا گودرزی گفت:

  سلام اقای دکتر من از شاگردان شما در دوره های قبل هستم فایل دوروس داده شده در دوره را گم کرده ام لطفادرصورت امکان ]نهارا برایم ارسال فرمایید متشکرم

 15. غلام رضا گودرزی گفت:

  سلام اقای دکتر من از شاگردان شما در دوره های قبل هستم شماره تلفن وایمیلتان را برایم ارسال فرمایید متشکرم

 16. لادن گفت:

  سلام اقای دکتر
  من تازه دفاع کردم میخوام از پایان نامه ام یک مقاله دربیاورم اگه لطف کنید مرا راهنمایی کنید ممنون میشم.

 17. جغتایی گفت:

  با سلام خدمت استاد گرامی.من مجلات خارجی رایگان در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی رو از کجا می تونم پیدا کنم؟در ضمن زبان انگلیسی من خیلی قوی نیست.با تشکر

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: جغتایی
   با سلام، به فایل لینک های مفید مراجعه فرمایید نحوه یافتن مجلات تخصصی آموزش داده شده است. به ایمیل شما نیز پاسخ داده شد
   با احترام
   عبداله زاده

 18. آرزو گفت:

  با سلام
  نظرتون رو درباره دو مجله زیر هم میخواستم بدونم
  http://www.eu-print.org
  : http://www.eu-print.org/teh.php?go=jesarchives

  موضوع مقاله برای چاپ روانشناسی میباشد

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: آرزو، با سلام، اول اینکه شما برای این مجله نمی توانید مقاله ارسال کنید ظاهرا اینکار تا ۲۰۱۸ مقدور نیست. دوم از اعتبار مجله ظاهرا سئو استفاده های زیادی شده است. با توجه به اینکه از الان این مجله برای سال ۲۰۱۸ خود مقاله اکسپت داده است طبعا مطالب مجله به مرور از خاصیت آپدیت بودن افتاده و کیفیت مجله را تحت تاثیر قرار می دهد. در کل احساس خوبی به این دو مجله که از ان سرقت شده است ندارم. شاید بهتر باشد مقاله خود را در جای دیگری چاپ نماید (انتشارات معتبر نظیر الزویر، اشپرینگر، وایلی و … میزان سرقت به دلیل نوع تارنمای انها بسیار پایین تر است).

 19. مهسا سالکی گفت:

  سلام آقای دکتر
  در مورد مجلاتی که نه isc و نه isi هستند،چه امتیازی در مصاحبه دکتری دارند؟
  مانند مجله زیر
  http://www.jpbrjournal.com
  با توجه به اینکه رشته من روانشناسی می باشد.

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ خانم سالکی: باسلام، رویه برخورد با این دسته از مجلات در دانشگاه ها اندکی متفاوت است ولی به طور میانگین به مجلات انگلیسی که نه ای اس ای و یا نه ای اس سی هستند اما تخصصی بوده و در محل های مناسبی ایندکس می شوند (مثلا اسکوپوس) امتیاز مجله علمی پژوهشی فارسی تعلق می گیرد. که امتیاز نسبتا مناسبی است. البته باید دید رویه دانشگاه در نمره دهی به چه شکل است.

 20. مهسا سالکی گفت:

  سلام آقای دکتر
  درباره معتبر بودن این مجله به من اطلاعاتی بدید ممنون میشم
  http://mjl.isc.gov.ir/Searchresult.aspx?Cond=1&SrchTxt=
  JOURNAL%20OF%20EDUCATION%20AND%20SOCIOLOGY

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: مهسا سالکی
   سلام
   به نظر نشریه تخصصی مناسبی می آید. اما مشکل ان تکمیل آرشیو مجله است
   در صورتی که سایت مجله زیر مورد تایید است، نمی توان راهنمای نویسندگان آن را چک کرد و پیغام تکمیل آرشیو می دهد.
   http://www.eu-print.org/teh.php?go=instruction
   در صورتی که سایت دیگری از این مجله در اختیار دارید ارسال نمایید.پیش از ارسال مقاله به این نشریه حتما مکاتبه نمایید.

 21. مهسا سالکی گفت:

  سلام آقای دکتر
  در مورد معتبر بودن این ژورنال اطلاعات می خواستم.

  journal of applied enviromental and biological sciences

  در ضمن رشته من روانشناسی است که مرتبط بودن نیز ژورنال نیز مد نظرم می باشد.

  پاسخ: خانم سالکی
  با سلام، لینک سایت مجله ارسال نشده است. از عنوان مجله که به نظر بی ارتباط با روانشناسی است.
  در صورتی که سایت مجله
  http://textroad.com/Old%20version/Applied%20Environmental%20and%20Biological%20Sciences.html
  است. باید اذعان داشت چارچوب علمی اختصاصی ندارد و در تمامی رشته ها شروع به چاپ مقاله می نماید،از روانشناسی تا بانکداری و میکروبیولوژی و علوم محیط زیست مقاله می بینید. در صورتی که مجله پولی باشد شانس بلک لیست شدن آن در اینده زیاد است و توصیه نمی شود.

 22. سعید گفت:

  با سلام
  من مقاله خودم رو در این مجله به طور رایگان چاپ کردم.
  دانشگاه من به خاطر ایندکس CHEMICAL ABSTRACT این مجله به من تشویقی و نمره پایان نامه رو هم داد.
  همه مقالاتتون رو فقط به ایمیل این مجله بفرستید
  http://WWW.IJAPBS.COM
  email:submit.ijapbs@yahoo.com

 23. مقیمی گفت:

  سلام آقای دکتر،
  خسته نباشید.
  من قصد ارسال مقاله به کنفرانس ایتالیا را داشتم http://iicoac2015.com که اخیرا متوجه شدم کنفرانس ایتالیا به کنفرانس اسپانیا تغییر پیدا کرده است و اعضای علمی و… تغیری نکرده است. لطفا اطلاع دهید که این نوع کنفرانس ها اعتباری دارند و مورد تایید شما می باشند؟
  با تشکر

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: مقیمی
   با سلام
   ضمن آرزوی داشتن اوقاتی خوش
   مقدمه: به نظر بنده اعتبار دانشگاه هاروارد به آجرها و ساختمان آن وابسته نیست، بلکه به دلیل تلاش دانشجویان و اساتید خبره ای است که سالهای سال در آنجا تلاش کرده اند. ////// واقیتش این است که اجرای یک کنفرانس در یک کشور اروپایی به خودی خود دارای ارزش و اعتبار بالا نیست. در کنفرانس ها علاوه بر ارائه مقاله هدف دیگری نیز دنبال می کنیم و ان آشنایی با محققان برجسته در آن رشته است. کنفرانسی که در بالا لینک آن را ذکر کرده اید بایستی بگویم سایت فوق با یک نرم افزار ایرانی همایش نگار طراحی شده است که می توانید در پایین صفحه سایت مشاهده نمایید. همچنین اسکوپ همایش اختصاصی نیست. و از چندین رشته گوناگون مقاله می پذیرد. امروزه همایش های بین المللی معطوف یک حیطه کاملاً تخصصی هستند. در رابطه با این سایت نیز بایستی بگویم دست توانای ایرانی ها در ورای این همایش ایتالیایی کاملاً هویداست…
   امیدوارم اظهار نظر شخصی بنده باعث نشود که نیت بسیار خوب شرکت در همایش را فراموش کنید. محققان در یک کنفرانس بین المللی و البته با اعتبار چیزهای زیادی را یاد می گیرند.

   مقدمه را فراموش نکنید
   با احترام
   اسماعیل عبداله زاده

 24. محمد رضا حیدری گفت:

  سلام اقای دکتر خوب هستید؟ از اینکه سوالهای دوستان رو با سعه صدر جواب می دید ممنونم.من رشتم برقه می خواستم مقاله هامو به مجلات خارجی بفرستم هرچی گشتم مجله رایگان پیدا نکردم خصوصا تام رویترز من نمی دونم به چه صورته؟ اقای دکتر شاید من مسیرو اشتباه می رم خواهشا اینکه شما می گید مجله های رایگان وجود داره یک نمونه مثال بزنید به چه صورت پیدا می شه ؟وازکجا باید فهمید؟منم با هزینه کردن برای چاپ مقاله مثل شما مخالفم.متشکرم

  • phduni_aqu گفت:

   سلام، یکی از راه های ساده انتخاب مجله نگاه انداختن به رفرنس های مقاله خودتان است… در هر مجله ای بخشی تحت عنوان راهنمای نویسندگان وجود دارد که از ان قسمت می توانید از رایگان یا پولی بودن مجله اطمینان حاصل کنید. در سایت تامسون رویتر نیز می توانید لیست مجلات را به تفکیک رشته مشاهده بفرمایید.
   http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl
   موفق باشید.

 25. اسماعیلی گفت:

  با سلام
  اینجانب از شاگردان کلاس مقاله نویسی شما در اصفهان می باشم لطفا راجع به اعتبار مجلات زیر جهت چاپ مقاله معماری اعلام نظر فرمایید
  باتشکر
  International journal of academic reserch
  International journal of eurrent life science

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: اسماعیلی
   با سلام
   اگر منظور شما از نام مجله اول به صورت زیر
   است،
   International Journal of Academic Research in Applied Science (IJARAS)

   به دلیل مالتی دسیپلینری (چند رشته ای) بودن ان کیفیت چندانی ندارد.
   مجله دوم نیز بارها تحلیل کرده ام، به نظر می رسد مجله دوم بیشتر موسسات بر روی ان کار می کند این مجله نیز
   فاقد اعتبار از نظر این حقیر است.
   با احترام
   عبداله زاده

 26. محمد رضا حیدری گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید من می خوام تو گارگاه مقاله نویسی شرکت کنم واقعیتش درسم تازه تموم شده وبابت هزینه اش مشکل دارم می شه لطف کنین ومساعدت کنین ممنون می شم.

  • phduni_aqu گفت:

   جناب حیدری
   با سلام
   با توجه به اینکه اغلب کارگاه ها مجریان خاص خود را دارد در رابطه با تخفیف ویژه دست بنده اندکی بسته است. چند پیشنهاد دارم:
   ۱- به سایت unp.ir مراجعه و بسته مقاله نویسی بنده را خریداری کنید که هزینه ان از کارگاه کمتر است.
   ۲- تا آنجاییکه بنده مطلع هستم کارگاه های مقاله نویسی توسط اساتید مختلف و با هزینه های متنوع برگزار می شود که می توانید سایر کارگاه ها را نیز چک بفرمایید.
   ۳- در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک کارگاه دیگر هستیم. برای این موضوع می توانید در همین سایت پیگیر دوره جدید باشید. همچنین در صورتی که خاطرم بماند به ایمیل حضرتعالی اطلاع رسانی خواهد شد.
   با احترام
   عبداله زاده

 27. فاطمه بنازاده گفت:

  سلام آقای دکتر، باز هم ممنون بابت راهنمایی های بی دریغتون.
  این آدرس انگلیسی سایت است. (http://iicoac.com/EN/)
  پس استاد من فقط هزینه شرکت در کنفرانس که ۲۵۰ هزار تومان است رو پرداخت می کنم تا مقاله ی من سخنرانی بشه و گواهینامه شرکت در کنفرانس برام صادر بشه.
  و یه خواهش دیگه آقای دکتر، جسارت بنده رو ببخشید ولی می خوام ازتون خواهش کنم که یکم بیشتر توضیح بدید.
  بازم ممنون

  • phduni_aqu گفت:

   سرکارخانم بنازاده
   با سلام مجدد
   سایت انگلیسی کنفرانس را دیدم. نکته عجیب داشتن زبان فارسی و همچنین شماره تماس ایرانی در ان بود
   http://web.newscienceseries.com
   سایت فوق رو ببینید.
   منظور بنده از اسکوپ چارچوب علمی کنفرانس است که ظاهرا در تمای رشته ها قبول می کند و تنها منفعت طلبی را می رساند. به جمله زیر از سایت مجله نگاه کنید:
   The multiple topics of interest include, but are not limited to:
   ۱- Engineering
   ۲- Arts Management
   ۳- Environment
   اگر موضوعی برایتان جای سوال داشت بفرمایید.
   گوشه سمت چپ سایت بخشی وجود دارد تحت عنوان
   Publishers of Journals
   در بین تصاویر می بینم که نام
   Research Gate یا google.scholar
   به عنوان انتشاراتی ذکر شده که بی سوادی آنها رو می رساند.
   با توجه به سوال قبلی تان لازم است این نکته را اضافه کنم که سرور این سایت خارج از کشور نیست بلکه در ایران خودمان است…
   *در کل اصلا نظر خوبی نسبت به این کنفرانس ندارم، حداقل می توانم بگویم از نظر علمی مورد تایید بنده نیست*
   با احترام
   عبداله زاده

 28. فاطمه بنازاده گفت:

  سلام آقای دکتر، خسته نباشید. آقای دکتر من یک مقاله برای کنفرانس بین المللی اقتصاد، حسابداری، مدیریت، علوم اجتماعی و کنفرانس بین المللی مهندسی، هنر و محیط زیست که در لهستان برگزار می شه فرستادم. مقاله بنده بصورت سخنرانی پذیرش شد. و الان باید قبل از برگزاری کنفرانس هزینه های آن پرداخت بشه، هزینه هایی از قبیل سخنرانی و هزینه دریافت گواهینامه، و اگر نویسنده تمایل به چاپ مقاله در ISI باشد هزینه آن نیز باید جداگانه و بعد از کنفرانس پرداخت شود.
  سوال من اینجاست آقای دکتر، میخوام از شما خواهش کنم که به این سایت مراجه بفرمایید و بنده رو آگاه کنید که آیا این کنفرانس اعتبار دارد یا نه؟ اگر اعتبار دارد که هزینه هارو پرداخت کنم و مقاله رو به چاپ برسونم ولی اگر اعتبار لازم رو نداره باز راهنمایی بفرمایید که بنده چیکار باید بکنم. (http://iicoac.ir/fa/)
  در پایان صمیمانه از شما بخاطر کمکهای بی دریغتون سپاسگذارم.

  • phduni_aqu گفت:

   سلام خانم بنازاده
   تشکر
   دوستانی که با روحیات بنده کم و بیش آشنا هستند می دونند که کلاً با دادن پول برای چاپ مقاله مخالف هستم. البته تمامی همایش ها برای ارائه مقاله یک هزینه ناچیزی از نویسنده می گیرند و اون مسئله جدا از اخذ وجه بابت چاپ مقاله ISI است.
   از هزینه که بگذریم بحث در رابطه با اسکوپ کنفرانس مطرح می شود. اسکوپ کنفرانس فوق هم هنر است هم محیط زیست هم حسابداری هم …. خلاصه همه فن حریفه.. البته سایت فارسی فوق را دیدم اما سایت اصلی به زبان انگلیسی نبود. لطفا اگر لینکی از سایت انگلیسی ثبت نام در اختیار دارید ارسال کنید که جزیی تر بررسی کنم.
   البته چاپ یک مقاله کنفرانسی در خارج از کشور امتیاز آن نسبت به چاپ یک مقاله ای اس ای بسیار بسیار کمتر است. حتی از یک علمی پژوهشی فارسی.
   هشدار: تجربه نشان می دهد کنفرانس های که از نویسندگان بابت چاپ مقاله خودشان در یک مجله ای اس ای هیچ داوری اختصاصی نداشته و با پرداخت پول این شرایط مهیا می شود، اکثرا مجلات بی اعتبار را انتخاب می کنند.
   اولویت را بر روی تحقیقات خودتان قرار دهید آنگاه یک مقاله دارای نوآوری جای ان برای چاپ در همه جا باز است….
   با احترام
   عبداله زاده

 29. م.روحی گفت:

  باسلام وقت شما بخیر
  جوابگویی با حوصله شما به سوالات این باور را زنده میکند که هنوز همه چیز پول نیست اگرجه که مهم است.من لذت حل یه مسئله ریاضی را که ۳روز برایش زحمت کشیدم فراموش نمیکنم و معتقدم اگر ما دنبال۱۰۰ باشیم ۹۹هم پیش ماست.۹۹همان مقالهISI است. ببخشید من کلمات پسورد را استفاده میکنم ولی فایل باز نمیشود.خواهشمندم اگر ممکن است برایم ارسال کنید.با تشکر فراوان

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: م.روحی
   سلام
   با سپاس از لطف بی کران شما
   دقیقاً زدید توی هدف، لذت حل مسئله هزاران بار بیشتر از عایدی ان است. امیدوارم همواره در این مسیر پر از موفقیت گام بردارید.
   در رابطه با مشکل در بازکردن فایل ها ایمیل راهنمایی ارسال شد.
   عبداله زاده

 30. محمد رضا حیدری گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشیدومی خواستم بپرسم در صورتی که مقاله ما در حد کنفرانسی باشه می شه ای اس ای چاپ کنیم .لطفا توضیح بدید.ممنون

  • phduni_aqu گفت:

   سلام آقای حیدری
   دوست گرامی یکی از شروط اصلی مقاله ای اس ای کیفیت مطالب ان است که بایستی دارای نوآوری باشد. در صورتی که مقاله خود را در کنفرانس چاپ ننموده اید می توانید به مجلات ای اس ای ارسال کنید اما خیلی انتظار مثبتی از ان نداشته باشید.
   با احترام
   عبداله زاده

 31. عارفه گفت:

  سلام من دانشجی ترم ۴ کارشناسی مشاوره هستم، خیلی دوست دارم تا پایان لیسانس حداقل یک مقاله علمی پژوهشی داشته باشم. لطفا راهنمایی ام کنید که چطور شروع کنم

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: عارفه
   با سلام
   علاقه شما برای نگارش مقاله قابل تحسین است.
   چند پیشنهاد
   ۱- برای شروع عمیقا مقالات مگیران و sid.ir در رابطه با رشته خود مطالعه نموده تا بنیان علمی قوی تری پیدا کنید.
   ۲- حدالمکان مقالات انگلیسی را نیز مطالعه کنید
   با انجام دوگام فوق به کم و کیف سطح مقالات علمی داخلی و خارجی اشنا می شوید.
   ۳- با اساتید و سایر دانشجویان در کار علمی مشارکت کنید.
   ۴- گاهاً توصیه می شود دوستان در مقطع لیسانس از نگارش مقالات همایشی شروع کنند. شرکت در همایش ها هم به شما ایده های بیشتر می دهد و هم اعتماد بنفس
   ۵- در کنار مطالعه جسارت انجام کار علمی داشته باشید و مطمئن باشید که موفق می شوید.
   با احترام
   عبداله زاده

 32. Maryam گفت:

  سلام آقای دکتر
  یک سوال از برنامه اندنوت داشتم. در بعضی از استایلهای منبع نویسی باید اسم مخفف مجلات استفاده بشه. اما در اندنوت حتی زمانی که استایل مخصوص آن مجله را انتخاب می کنم نام کامل مجله ثبت می شود. آیا در اندنوت قسمتی وجود دارد که نام مخفف مجله تعریف شود؟ یا باید در پایان به صورت دستی نام مجلات را تغییر دهم.
  ممنونم

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: مریم
   با سلام
   استایل های مختلف اندنوت را امتحان کنید. اگر بازهم نشد سعی کنید پس از تکمیل کار رفرنس نویسی از منوی اندنوت در نرم افزار ورد لیست ابشاری Convert citiations and bibliography را انتخاب سپس convert to plain text انتخاب کنید. با انجام این کار کلیه هایپرلینک ها و ارتباطات بین اندنوت و نرم افزار ورد ازبین خواهد رفت و شما می توانید به صورت دستی اقدام به ویرایش قسمت های جزیی رفرنس ها کنید. با توجه به هوشمندی نرم افزار اگر مراحل فوق را انجام ندادید و فایل جدیدی را ذخیره ننمایید هرگونه ویرایشی در رفرنس ها مجددا به حالت اول بازخواهد گشت.
   با احترام
   عبداله زاده

 33. رحیمی گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  شما بسته ی آموزشی هم دارید؟

  • phduni_aqu گفت:

   پاسخ: رحیمی
   با سلام
   جهت تهیه بسته اموزشی حرفه ای مقاله نویسی به سایت پرتال دانشگاهی کشور به ادرس unp.ir مراجعه فرمایید.
   بسته شامل ۳ کتاب و ۷ عدد دی وی دی است.
   مولف بسته: اسماعیل عبداله زاده

 34. f-gh گفت:

  سلام.
  از حوصله ای که بخاطر پاسخگویی به سوالات به خرج مدید متشکرم.
  فارغ التحصیل رشته مشاوره آموزش محور هستم. در دوره تحصیل با دوستم دو تا مقاله نوشتیم که متاسفانه جهت چاپ آنها هیچ کاری نکردیم و حالا بعد از دو سال و به خاطر شرکت در دوره دکتری و همچنین علاقه ای که به کار تحقیق دارم میخوام برای چاپ اقدام کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام،
   مقالاتی که سابقاً تهیه فرمودید رو با مقالات دقیقاً در همان موضوع که به شکل علمی پژوهشی و یا ای اس ای به چاپ رسیده اند خیلی بی طرفانه مقایسه و قضاوت کنید که آیا استانداردهای رعایت شده در مقاله در حد مقالات دیگر است یا خیر. در رابطه با مقالات قدیمی بایستی منابع و احیاناً مرور منابع در بخش مقدمه مجدداً تصحیح شده و منابع به روزتر نیز ارجاع داده شود. در کل اگر مقاله شما دارای روش کار خوب و نوآوری باشد بابت دیرکرد در چاپ آن مانعی وجود نخواهد داشت.
   با احترام
   عبداله زاده

 35. ali گفت:

  با سلام.من ترم یک حسابداری هستم.وتا بهمن ماه باید استاد راهنمای خود را مشخص کنم.حال بین دو استاد که یکی جوان ولی شهرت خاصی ندارد ولی بسیار با انگیزه.
  و دیگری میان سال ولی بسیار بسیار شهرت دارد در رشته ام.ولی بسیار سخت گیر و به راحتی نمیشود از طرف چیزی اموخت.حال
  میخواستم بدانم برای دفاع پایان نامه و مصاحبه ی دکترا استاد راهنما خیلی اهمیت دارد؟
  شما چه پیشنهادی دارید؟کدامیک برایم بهتر است.

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام و عرض ادب
   در انتخاب استاد راهنما توصیه می شود به موارد زیر دقت شود:
   ۱- سطح سواد علمی و به روز بودن
   ۲- دارای اخلاقیات و آداب معاشرت بالا
   ۳- پرس و جو از دانشجویان قدیمی تر
   در مصاحبه دکتری انچه که اهمیت دارد بیشتر پیشینه و رزومه علمی و سطح سواد دانشجو است تا استاد راهنمای ایشان.
   با احترام
   عبداله زاده

 36. محمد رضا حیدری گفت:

  سلام اقای دکتر خوب هستید؟من کلاسهای مشهد شمارو شرکت کردم چند تا سوال دارم ممنون می شم جواب بدید.اول اینکه تو مقالات الزویر از کجا می شه فهمید چند بارسایتشن شده وinpact factor اون چنده.دوم منبع اصلی مقالات برق(قدرت)IEEEکدوم سایته؟ سوم برای رشته برق مجله ای که رایگان وISI باشه پیدا نکردیم شما منبع خاصی مد نظرتون نیست؟ وچهارم اقای دکتر من می خوام یک کتاب بنویسم به نظرتون تآلیف یک کتاب در اثر خواندن چندین مقاله بهتره یا ترجمه یک کتابی که مولف ان استاد یکی از دانشگاههای معتبره؟ بازم ممنون میشم اگه به سوالها به ترتیب وباحوصله جواب بدید.

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   با ارزوی سلامتی و اوقاتی خوش
   سایت اسکوپس سایتیشن های مقالات را می دهد اما دسترسی به ان رایگان نیست. بنابراین میتوانید از موتور scholar.google.com استفاده نمایید مقاله خود را در ان سرچ نموده و زیر هر رکورد اطلاعاتی یک گزینه ای تحت عنوان
   cited by
   وجود دارد که نشان دهنده تعداد سایتیشن ان مقاله است. برای IF نیز از فایل JCR استفاده کنید. که در بین فایل های گذاشته شده روی همین صفحه نیز موجود است. IEEE یکی از منابع است اما بهتر است دوستان در تمامی رشته ها از موتور گوگل اسکولار استفاده کنند تا هم ای تریپل ای را جستجو کند و هم سایر مجلات دیگر.
   ۳- در تمامی رشته ها مجلات ای اس ای موجود اند و رایگان. به فایل لینک های مفید مراجعه کنید تا به مجلات رشته خودتان دسترسی یابید (useful link). انتخاب مجله تنها به رشته شما ارتباط ندارد بلکه انطباق اسکوپ کاری شما با مجله، سطح علمی کار تحقیقاتی انجام شده و … نیز ارتباط دارد. اگر موفق به یافتن نشدید همینجا مطرح کنید.
   ۴- تالیف به این معناست که بایستی در بین ارجاعات کتاب به خودتان و انتشارات قبلی خودتان ارجاع دهید. امتیاز ان نیز از ترجمه بیشتر است اما همانطور که گفته شد شرایط دارد. ترجمه مقالات دیگران و چاپ ان در قالب کتاب به معنای تالیف نیست بلکه به ان گردآوری و ترجمه می گویند. در کل تصمیم گیری به وقت و حوصله شما برای ترجمه یا تالیف بستگی دارد.
   با احترام
   عبداله زاده

 37. satar گفت:

  سلام.شاداب باشید.مرسی ز راهنماییتون وفضای گرمتون.
  من ترم اول ارشدمحسابداریم.میخوام یه مقاله علمی ترویجی تهیه کنم.برای انتخاب موضوع خیلی مشکل دارم.چطوری موضوعم رو مشخص کنم…..موضوع ها حول چه پیرامونی باشد.مرررسی

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   به وب خوتان خوش آمدید
   پیش از انتخاب موضوع شاید بهتر باشد در رابطه با رشته خودتان مقالات مجلات نمایه شده در مگیران و sid.ir رو مطالعه بفرمایید کم کم که با موضوعات مختلف آشنا شدید شروع به جستجو در موتور Scholar.google.com نمایید و مقالات انگلیسی را مطالعه فرمایید. در بین موضوعات مختلفی که احیانا به ان می رسید سعی کنید برنامه ریزی برای پایان نامه ارشد خود را انجام داده و در کنار ان مقاله علمی ترویجی خود را جلو ببرید تا مطالعات شما جهت دار باشد.
   با احترام
   عبداله زاده

 38. مژگان نعیمی گفت:

  سلام اقای دکتر کارگاه مقاله نویسی نواورانتون در تابستان امسال شرکت کرده بودم,مقالم و برای دانشگاه خوارزمی می خوام اما نمیدونم چه مجله های ای اس ای قابل قبول اوناست,ممنون میشم من و راهنمایی کنید.

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   برای تمامی دانشگاه ها سعی کنید مجله ای را انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشد:
   ۱- دارای ایندکس ای اس ای یا علمی پژوهشی باشد
   ۲- رایگان باشد
   ۳- دارای اسکوپ اختصاصی
   ۴- داوری تخصصی داشته باشد
   ۵- لیست سیاه وزارت علوم را چک فرمایید
   در صورتی که مجله ای حائز شرایط فوق باشد به احتمال زیاد مورد قبول تمامی دانشگاه ها است، بنابراین اگر شرایط اختصاصی برای دانشگاه تعریف کرده باشند می توانید از خود دانشگاه جویا شوید.
   با احترام
   عبداله زاده

 39. ابوالقاسم گفت:

  سلام
  نظر حضرتعالی را در مورداین پکیج که در لینک زیر معرفی شده می خواستم بدونم و اینکه پیشنهاد خرید آن را می دهید. توضیح اینکه من دانشجوی ارشد روانشناسی هستن و در حال آماده شدن برای دکترا.
  http://phdtest.ir/1393/07/%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%DB%8C-isi/
  با تشکر

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   ضمن ارزوی اوقاتی خوش
   حقیقتش اینه که تاکنون این بسته آموزشی را مطالعه ننموده ام. بنابراین نمی توان پیشنهادی را ارائه کرد. سالهای قبل که بنده پکیج آموزش حرفه ای مقاله نویسی را تدوین نمودم این بسته در بازار موجود نبود. به عنوان یک پیشنهاد می توانید با مولف بسته تماس حاصل کنید و سوالات احتمالی خود را از ایشان بپرسید.
   با احترام
   عبداله زاده

 40. مریم گفت:

  سلام. من میخواستم بدونم اولین گام برای مقاله نویسی برای مجلات isi چگونه است. چون من هیچی در این رابطه نمیدونم

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام،
   به نظر می رسد اولین گام برای نگارش مقاله خواندن مقالات ISI و علمی پژوهشی باشد. با خواندن مقالات ISI ابتدا از نظر علمی رشد نموده و سپس ایده های جدیدی جهت کارهای تحقیقاتی آتی در ذهنمان نقش می بندد. از این رو در کلاس های مقاله نویسی دوستان را به خواندن مقالات متعدد و زیاد ISI تشویق می کنیم.
   با احترام
   عبداله زاده

 41. سیده آفرین گفت:

  با عرض سلام و آرزوی موفقیت روز افزونتان برای راه اندازی سامانه ی ضروری دانشجویان ارشد و دکتری من پس ورد را نمیدانم و نمی توانم از مطالب شما استفاده ببرم اگر ممکن است آن را ارسال کنید.ممنون

 42. سیده آفرین گفت:

  با عرض سلام و آرزوی موفقیت روز افزونتان برای راه اندازی سایت ضروری دانشجویان ارشد و دکتری من پس ورد را نمیدانم و نمی توانم از مطالب شما استفاده ببرم اگر ممکن است آن را ارسال کنید.ممنون

 43. فاطمه گفت:

  با عرض سلام و احترام و ضمن تشکر بابت سامانه پاسخگویی
  عرض خواهم من در کارگاه مقاله نویسی در مشهد شرکت کردم ولی پسورد فایل ها را نمی دونم. اگه لطف بفرمایید ممنون میشم
  با تشکر فراوان

 44. ن پژوهیده گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر سوالی داشتم: من در کارگاه مقاله نویسی در مشهد حضور داشتم، بعد از دانلود لینکها، برای باز کردن پسورد میخواهد ایا پسورد خاصی دارد؟

 45. نسرین گفت:

  ممنون از وب خوبتون
  برای مصاحبه دکتری مقاله ISI چقدر امتیاز داره؟

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   در مصاحبه دکتری مقالات ای اس ای یکی از بیشترین امتیازات مصاحبه را به خود اختصاص می دهد. بسته به دانشگاه مصاحبه کننده امتیاز مقاله ISI متفاوت خواهد بود. به طور معمول ۲۰ الی ۵۰ درصد نمره مصاحبه به انتشارات شما(مقالات، کتاب، طرح ) اختصاص خواهد یافت.
   مطلب در رابطه با مصاحبه مطالعه فرمایید.
   با احترام

 46. سلام
  یه سوال داشتم می خواستم بدونم که متوسط هزینه چاپ مقاله ای اس ای چقدر است؟
  ممنون

  • phduni_aqu گفت:

   با سلام
   برای چاپ مقاله هزینه ای نیاز نیست. متاسفانه موسسات بسیاری در ایران فعالیت دارند که برای چاپ مقاله ژورنال هایی را که پولی هستند مد نظر قرار می دهند. این درحالیست که در تمامی رشته ها مجلات ای اس ای رایگان و با کیفیت بالا وجود دارد.

   با احترام

دیدگاه خود را به ما بگویید.